سامانه پژوهشی – شناسایی و رتبه بندی مقایسه عوامل مؤثر بر انتخاب برندهای چسب موجود در …

از سال ۱۳۸۱ شرکت با چسب دلتا همکاری خود را آغاز می کند.

 

 

از سال ۱۳۸۱ شرکت با صنایع یزد نیل ارتباطات خود را آغاز می کند.

 

 

از سال ۱۳۸۳(۲۰۰۵) شرکت کالا مهر با شرکت یوروباند انگلیس وارد تبادلات تجاری شده و نمایندگی انحصاری چسب ۱٫۲٫۳ آن شرکت را از آن خود می کند. شرکت کالا مهر از سال ۱۳۸۳ ، از همان ابتدای آغاز به تولید میخ آلفا ، عامل توزیع محصولات آن می باشد.

 

 

شرکت کالا مهر سال ۱۳۸۴(۲۰۰۶) نمایندگی چسب ۱٫۲٫۳ میتراپل ترکیه را به عهده گرفت.

 

 

از سال ۱۳۸۴(۲۰۰۶) نمایندگی انحصاری تمام محصولات المکرم (سیلیکون دلفین، سیلیکون ۱۲۰۰G و …) در اختیار شرکت کالا مهر می باشد.

 

از سال ۱۳۸۷ خط تولید محصولات نوید شروع به کار کرده و فوم نوید، نوار تفلون نوید، نوار چسب نوید، چسب کاشی نوید و گان نوید را به بازار مصرف کنندگان انواع چسب معرفی میکند.
هم چنین شرکت کالامهر از سال ۱۳۸۸ همکاری خود را با شرکت آکیم ترکیه آغاز نموده و وارد کننده انحصاری محصولات این شرکت با برندهای آک فیکس و اوستافیکس، در ایران می باشد.

فصل سوم
روش اجرای تحقیق
۳-۱ مقدمه
تحقیق علمی عبارت است از مشکل گشایی و پیگیری یک روش گام به گام، منطقی، منظم و دقیق برای شناسایی مشکلات، گردآوری داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و استنتاج معتبر از آنها. از اینرو تحقیق علمی صرفاً مبتنی بر تجربه یا برداشت های شخصی و درک مستقیم نیست، بلکه هدفمند و دقیق است (سکاران، ۱۳۸۴). چگونگی گردآوری شواهد و داده ها و تحلیل و تبدیل آنها به یافته ها در فرایند تحقیق را روش شناسی تحقیق می نامند. این سؤال که چگونه داده ها گردآوری شوند و مورد تحلیل قرار گیرند، به طوری که ابهام حاصل از آنها به حدأقل ممکن کاهش یابد، مربوط به روش شناسی تحقیق است. بر این اساس روش پژوهش وسیله یا طریقه تعیین این امر است که چگونه یک فرضیه تحقیق مورد تأیید قرار می گیرد و یا رد می شود. به عبارت دیگر، روش تحقیق، چارچوب عملیات یا اقدامات انجام شده برای تحقق هدف تحقیق جهت بررسی فرضیه را فراهم می آورد (حجازی، سرمد و بازرگان، ۱۳۸۵).
یکی از بخش‌های اصلی هر پژوهش علمی، جمع‌ آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها جهت آزمون فرضیات بیان شده توسط محقق است. انتخاب یک روش پژوهش مناسب، محقق را تا حد زیادی در پیشگیری از بروز اشتباهات یاری می‌رساند. به کارگیری آزمون‌های آماری مناسب با روش پژوهش منجر به حصول اطمینان از دقت و صحت نتایج بدست آمده می‌گردد. لذا در این فصل پس از طرح مسأله پژوهش، روش‌های آماری مناسب جهت تأیید یا رد فرضیات تبیین شده، ارائه خواهد شد.
۳-۲ نوع پژوهش

برای دانلود فایل متن کامل پایان نامه به سایت ۴۰y.ir مراجعه نمایید.